Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı

  • Haberin Tarihi: 4 Eylül 2017
  • Bu haber 31 defa okundu.
  • Bu Haberi Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

GÖREVDE YÜKSELME SINAVI VE İCRA MÜDÜR YARDIMCILIĞINA GEÇİŞ SINAVI ÜCRET YATIRMA VE SINAV BAŞVURUSU

SINAV TARİHİ, GÜNÜ VE SAATİ –

Görevde Yükselme Sınavı ve İcra Müdür Yardımcılığına Geçiş Sınavı 07 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 10.00 (Sabah Oturumu)

Unvan Değişikliği Sınavı 07 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 14.00 (Öğleden Sonra Oturumu)

SINAV GİRİŞ BELGESİ – Adaylar sınav giriş belgelerini 27 Eylül 2017 tarihinden itibaren www.meb.gov.tr internet adresinden alabileceklerdir.

(Sabah Oturumu) Adaylar, sınav ücreti olarak 155 TL’ yi (yüzellibeş Türk Lirası, KDV dâhil), MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası veya Türkiye Halk Bankasından herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 07 Eylül-14 Eylül 2017 tarihleri arasında yatıracaklar ve elektonik başvurularını http://www.meb.gov.tr adresinden saat 23.59’a kadar yapacaklardır. – Adaylar, sınav ücretlerini Vakıflar Bankası, Ziraat Bankası, ve Halk Bankası ATM’lerinden, Vakıfbank internet bankacılığı, Halkbank internet bankacılığı, Ziraatbank internet bankacılığı ve Vakıflar Bankası şubeleri üzerinden yatırabileceklerdir. Ayrıca, tüm banka kredi kartları ile https://odeme.meb.gov.tr/ internet adresinden ödeme yapılabilir.

(Not: Ödeme ekranındaki yönlendirmeler çok dikkatli okunarak takip edilmelidir.) Elektronik ortamda http://www.meb.gov.tr adresinden başvuru yapmayan adaylar sınava alınmayacaktır. UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ

SINAVI ÜCRET YATIRMA VE SINAV BAŞVURUSU

(Öğleden Sonra Oturumu) Adaylar, sınav ücreti olarak 155 TL’ yi (yüzellibeş Türk Lirası, KDV dâhil), MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası veya Türkiye Halk Bankasından herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 15 Eylül- 21 Eylül 2017 tarihleri arasında yatıracaklar ve elektronik başvurularını http://www.meb.gov.tr adresinden saat 23.59’a kadar yapacaklardır. – Adaylar, sınav ücretlerini Vakıflar Bankası, Ziraat Bankası, ve Halk Bankası ATM’lerinden, Vakıfbank internet bankacılığı, Halkbank internet bankacılığı, Ziraatbank internet bankacılığı ve Vakıflar Bankası şubeleri üzerinden yatırabileceklerdir

Bir Yorum Yazın